Про нас

Мережа салонів здоров'я та краси представлена міжнародною корпорацією YouNeed.

Працюючи над створенням високоякісної продукції, компанія You Need опирається на теорії давньої китайської медицини, тісно співпрацюючи з Науково-дослідним інститутом традиційної китайської медицини КНР та університетом традиційної китайської медицини і фармакології КНР.

YouNeed успішно здійснює свою діяльність ось уже 10 років на ринку Китаю і 4 роки на міжнародному ринку. Основними ви дамидіяльності Корпорації є дослідження, виробництво і реалізація оздоровчої продукції, косметичної продукції по догляду за шкірою, оздоровчого обладнання, оздоровчих текстильних виоробів.

Сьогодні до складу компанії входять більш як 300 салонів здоров’я та краси, 2 науково-дослідних інститути, бази з виробництва продукції і 15 шкіл, де навчають фахівців з масажу та косметології. Відділення компанії знаходяться на 3-х континентах і нараховують більше 40 представництв.

Разом з тим, салони мережі відрізняються підходами до своєї роботи та клієнтів. YouNeed в Києві – це спілка спеціалістів, які відповідально ставляться до своєї роботи і цінують кожного свого клієнта. Наша мета – допомогти вам відчувати себе повними сил та енергії, полюбити своє тіло, врівноважити душевний стан та самовдосконалюватися кожного дня.

Ми чекаємо вас кожного дня за адресою: м. Київ, вул. Малопідвальна, 10.

Уточнити будь-яку інформацію або записатися на процедури ви можете за телефонами: (063) 104-12-32, (095) 377-74-33, (098) 211-49-27

Чекаємо на зустріч з вами!