Відгуки
- Казімірчук Лілі -

Мені дуже сподобались масажі у вашій Галереї краси і здоров`я "YouNeeD". Після них стає дуже легко, як на фізичному, так і на емоційному рівні. До Вас хочеться повертатись. Атмосфера, яку Ви створюєте для клієнтів, заспокоює і заставляє забувати про турботи повсякдення. Бажаю Вам рухатись у тому ж напрямку, який Ви обрали і успіхів Вам у розвитку своєї діяльності.

- Рус Наталія -

Я вже 5 років постійний клієнт. До відкриття салону проводилась презентація, на ній була присутня моя мама і її запросили на обслуговування. Вона була просто в захваті від масажів, придбала собі спеціальні аромамасла і в подарунок отримала масажі. Потім привела мене і всю нашу сім`ю) Спочатку в мене була недовіра до такого роду всяких реклам та акцій. Але можна було спробувати одну процедуру безкоштовно і тоді вже оцінити, то не можливо було не погодитись. Коли я зробила перший догляд за обличчям, то можна сказати, що це була втілена мрія в життя!!! Особливо коли зробили одну половину обличчя і я глянула в дзеркало щоб порівняти. Мені дуже сподобалась і підійшла косметика, яку використовують в салоні, тепер я її купляю та користуюсь нею вдома, дуже задоволена. Фактично за 5 років ми з мамою спробували всі види масажів, що є в салоні, окрім імператорського(  Тож тепер в мене немає ніяких проблем ні зі спиною, ні з обличчям, тому що їх всіх може вирішити цей салон. Я дуже задоволена рівнем обслуговування і масажистів і адміністраторів. Тут з великою турботою відносяться до мене. І я бачу як салон розвинувся, як змінився інтер’єр, збільшився асортимент процедур, як постійно в них з`являються якісь цікаві фішки, вони постійно в тренді. Тому я буду завжди їхнім клієнтом, і бажаю їм процвітання і гармонії в колективі і з клієнтами.

- Сохацька Олена Миколаївна -

Я потрапила в салон 3 місяці тому, мені подарували одну процедуру.  До того ніколи раніше я не обслуговувалась в подібних салонах краси, але завжди користувалась хорошою косметикою, яку купляла за кордоном і я бачила від неї ефект. Отже я прийняла рішення відвідати салон, тому що побачила що моє обличчя дуже змінилось, я перестала впізнавати себе в дзеркалі, внаслідок стресів погіршилось здоров`я, я бачила мішки під очима, поганий контур обличчя, зморшки і хотіла негайно почати вирішення цих проблем. Я розуміла, що ефекту з першого разу я не побачу і водночас дуже боялась алергії, бо вже перед тим лікувала алергічний дерматит. Але оскільки процедура була подарункова, то я вирішила ризикнути і спробувати. Дуже мені подобається, що процедура є повноцінна, тобто не тільки масаж, а і косметичний догляд, що використовуються різні косметичні засоби: креми, маски, екстракти, плюс релакс, тобто ти ще відпочиваєш і позбуваєшся негативу під час того, як з тебе роблять красуню ) Я викладаю маркетинг і бачу маркетингову систему салону, дуже приємно, що є програма лояльності, що використовуються маркетингові ходи, що дозволяє обслуговуватись вигідніше. Тепер вже сюди ходять мої подруги, які також задоволені. Єдине, що незручно, то це те, що практично не можливо змінити час свого запису, тому що є багато клієнтів і просто немає місця куди переписатись, а пропускати свої процедури я не хочу.

- Шовдра Людмила -

Мені розповіла про ваші послуги моя подруга і порекомендувала відвідати. Їй дуже подобалось, а я йшла просто спробувати з цікавості, ніяких особливих планів і потреб у мене не було. І ось вже місяць я клієнт салону ) придбала відразу два абонемента для обличчя і спини. Мені дуже подобаються і процедури і відношення до клієнтів в цьому салоні. Я відчуваю результат, перестала турбувати спина, і бачу також як покращився стан мого обличчя. Я дуже задоволена, тому планую і надалі обслуговуватись) також планую придбати процедури для своєї сестри, щоб вона також оздоровилась)